www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 fillimi dhe mbarimi...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
engjèllushja
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 634
Data regjis. : 04/02/2010

MesazhTitulli: fillimi dhe mbarimi...?   Thu Feb 11, 2010 12:27 am

fillimi i dashuris ishte i sinqert
mbarimi me hidherim(tradheti)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   Thu Feb 11, 2010 10:34 pm

Fillimi i embel..
Mbarimi i hidhur..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DoNì
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2980
Data regjis. : 02/02/2010
Age : 24
Location : MiLaNo*ViTi

MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   Fri Feb 12, 2010 12:59 am

fillimi shum bukurë

mbarimii trishtueshëm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.tk
kekssi
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 57
Data regjis. : 08/02/2010

MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   Fri Feb 12, 2010 3:02 am

FIlmi shumm najss haha
Mbarimi i pa Deshirushummm :( cry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   Tue Jun 01, 2010 6:13 am

Fillimi me gezim
Mbarimi me lot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   Mon Jun 14, 2010 5:05 am

Fillimi me puthje
mbarim me seks
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   Tue Jun 22, 2010 7:28 pm

Fillimi me buzqeshje
Mbarimi me hidherime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: fillimi dhe mbarimi...?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

fillimi dhe mbarimi...?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum