www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sun Feb 14, 2010 4:00 am

NeSe TraThTiJa Esht E RenD i KiSha Uru Veq Fat
E Ja KiSha Ba Me Dije Qe Nuk Esht Per Mu:(
Hmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sun Feb 14, 2010 9:27 pm

Ka lloj lloj tradhhTiiee

Nesee kishh boo tradhtii meee shooqeee hmmmm

Siit em kish dal ne ftyR ja kishaa boo

Ecc moreehh Myytuu ka kee Ardhh Sdii me konnD pasna Dal

IdiioT hheehhehe....

Gabimii nuk isshh FaL kuurrr...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sun Feb 14, 2010 11:11 pm

Nqs se dashuri e trdhton te dashuren per te paren here, ato do ta vazhdojne nje gje te tille perseri.
Them se njeriu duhet ti gjeje vetvetes nje person qe do ta vleresoje, dhe pranoje parterin ashtu sic eshte. Cdo lidhje duhet te kete rrenje te forta ne menyre qe te prodhoje nje lule, dhe nqs petalet nuk jane ne vendin e duhur qe ne fillim, ateher ajo lidhje ka mbaruar para se te fillonte!!!
Besimi eshte dicka qe pa te cilen nje lidhje nuk vazhdohet.
Pastaj nqs ka tradhti, nuk ka me dashuri, nuk ekziston.
Nuk e di a ju ka ndodhur ju ne realitet kjo gje apo thjesht e hapni si muhabet, por nqs fatkeqesisht te ka ndohur ne realitet te them "Find yourself a person that values you" e te uroj fat pasi nqs dyshimi me i vogel te ekziston, nuk ia vlen dhimja e zemres. and move on.... :rockband:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sun Feb 14, 2010 11:31 pm

PajTohem Me Ty Sweet MeLaQe Aty ku MSoHet Me TraThtu PaRTNeRi ose PaRTeNeRja Nje Her E ban RRug Per Her ;;; Duhet Me i Than Stop E LamtuMir Ska Falje Per TRaThTi .i.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Mon Feb 15, 2010 3:04 am

CDO gabim mund te falet por tradhtia eshte diqka me veshtir se kur je i/ e tradhtuar njeher do jesh dhe shum her tjera...personat qe tradhetojn e shkelin dashurin dhe ndjenjat shpirterore ndaj partnerit,dhe mendoj se aty ku ka dashuri te sinqert nuk ka vend per tradheti.....
Tradhtin nuk efali dot...por edhe nese dote tradhtoj mos te ma fal ..!

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Thu Feb 18, 2010 8:07 pm

Mendoj qe femrat jane me zemergjera dhe falin me lehet agagaggaga

Veshtire valla kjo pyetje une isha rrxue prej provimi hehehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat Feb 20, 2010 6:31 am

luani shkruajti:
Mendoj qe femrat jane me zemergjera dhe falin me lehet agagaggaga

Veshtire valla kjo pyetje une isha rrxue prej provimi hehehehe
huauhauuaa luan aq shum ikalon normat aaa huahahuauha mjjerr ajo qe kamet pas taksirat apo qete ka taksirat hauuhahuahuauhhuahua

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat Feb 20, 2010 7:41 am

une Njones Ja kisha Fal po e di qe skerkon ajo falje ..veq nime ja kisha fal uauhauhauhauhauh..e kisha lshu Zemren
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
chu chu
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 615
Data regjis. : 30/04/2010
Location : LARG NGA KTU

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Tue May 11, 2010 8:04 pm

qfar falme veq kap papuqen futja ftyres bravoo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat May 29, 2010 3:47 am

Jo kurr i kisha thoan shko ku ke se ki menu se pe gjan ma mir hajt baju tash
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat May 29, 2010 3:51 am

auu ton tuj kcyy ja kisha fal ..per inatii se kisha lon veq mos me kon me to =P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat May 29, 2010 6:51 am

kurrr sja kisha fal gabimin..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
chu chu
Hero në Ylliehana.biz
Hero në Ylliehana.biz
avatar

Numri i postimeve : 615
Data regjis. : 30/04/2010
Location : LARG NGA KTU

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat May 29, 2010 7:08 am

NUK FALET ,EDHE NESE E FAL PRAP E PERSERIT KSHTU QE MOS IA FALNI MOS IA FALNIIIIIII
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat May 29, 2010 6:01 pm

Qfar te falne bre valla e kisha njek filll
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sun May 30, 2010 6:11 pm

Nuk besoj qe do te ja kisha falur kurre , ndoshta ne qoftse te kishte tradhtuar me ndonje femer do te kisha mendue 1 dite e1 ore per te ja falur hhahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Mon Jun 07, 2010 7:14 am

Nuk mkaa ndodhh !

weq Sbesoj qe e kisha FAL haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Mon Jun 07, 2010 7:16 am

valla se di sbesoj qe do ta kisha falur

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

&lt;marquee bgcolor=orange&gt; Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz&lt;/marquee&gt;
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Mon Jun 07, 2010 7:23 am

E kisha Qkel bree po qfar tfalmit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Amarda
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 1069
Data regjis. : 04/10/2009

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Thu Jun 10, 2010 3:33 am

Jo kurr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Thu Jun 10, 2010 4:24 am

Kurren e kurres bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Fri Jun 11, 2010 12:25 am

Gabimet jane per njerez bre ,nese ka ndodh vetem nje here ateher e kisha falur .

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat Jun 12, 2010 4:04 am

jo une se kisha fal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Wed Oct 27, 2010 8:02 am

ne qoft se do kisha dashur teper besoj qe edhe do ja kisha falur gjdo njeri ka nevoj per nje shanc te dyte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Linna
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 1255
Data regjis. : 05/07/2010
Age : 24
Location : Flat

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat Nov 06, 2010 6:53 am

nqofse ka ndodh 1 her :) secili gabon :A po ja kisha fal :*
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   Sat Nov 06, 2010 7:18 am

ncukk,sbehet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

NeSe ( i ) ose ( e ) dashura ju ka tradhtu ,kthehet ju kerkon te falur: A do t`ia kishe fal gabimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum