www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Alfabeti i Dashuris..."

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: "Alfabeti i Dashuris..."   Wed Feb 24, 2010 10:27 pm

"Alfabeti i Dashuris..."

A- E don me zemër...
B- Besnik /e është...
C- Bukurosh/e është...
D- Deshiron me fol me ty...
DH- Nuk të tradhëton...
E- Tranohet kur të shef por nuk të tregon...
F- I pelqen sjellja i/e juaj..
G- Të ruan vetëm ty...
GJ- I pelqen stili i/e juaj...
H- Ka deshir met ndegju kur fol...
I- Mendon me kalu me ty...
J- Është gjeloz/e...
K- Nuk deshiron me kalu pa të njohur...
L- Njeri shumë i ndershëm dhe serioz/e...
M- Qan kur nuk del në takim...
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon për ty...
NJ- Seriozisht e bën të lumtur...
O- Të lyp por nuk të gjen...
P- I pelqejn sytë dhe buzët e tua...
L- Të thot stë du, por tranohët mbas teje...
LL- Orën e harron kur del në takim...
Q- Të ndjek mbas...
R- Të lyp në qdo an po stë gjen dot...
RR- Seriozisht të don...
S- Ka deshir me pas fotogarfin tënde...
SH- Deshiron met pas në qetsi...
T- Te pelqen trupi i saj /tij
TH- Ty të bën shumë të lumtur...
U- Ti e don por nuk ja tregon...
V- Në shkollë të ka pa por nuk flet me ty...
X- Ty të pelqen të folurit dhe qeshurit e saj / tij...
XH- Keni me pas lumturi gjat jetës...
Y- Ti me tepër e ëndërron...
Z- Gjithëmonë i interson për ty...
ZH- Nuk beson sa shumë të don...

P.S Me Emrin E Personit Që E Doni E Gjeni Se Qfar Personi Është...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   Tue Apr 06, 2010 3:45 am

R-- walla uhauahuhauhua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   Tue Apr 13, 2010 11:05 pm

E- Tranohet kur të shef por nuk të tregon...

G- Të ruan vetëm ty...

Z- Gjithëmonë i interson për ty...

O- Të lyp por nuk të gjen...

N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon për ty...

E bona emrin tem masi t'dashur skom .. T'ishin kon t'verteta po sjon se..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   Sat May 01, 2010 10:43 pm

G- Të ruan vetëm ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   Sat May 29, 2010 3:24 am

Y- Ti me tepër e ëndërron...
LL- Orën e harron kur del në takim...
K- Nuk deshiron me kalu pa të njohur...
A- E don me zemër...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   Tue Jun 22, 2010 7:07 pm

R- Të lyp në qdo an po stë gjen dot...
O- Të lyp por nuk të gjen...
Z- Gjithëmonë i interson për ty...
A- E don me zemër...
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon për ty...
A- E don me zemër...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   Wed Dec 22, 2010 6:01 am

J- Është gjeloz/e...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "Alfabeti i Dashuris..."   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

"Alfabeti i Dashuris..."

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum