www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sat Mar 06, 2010 8:05 am

Ne shume raste ne nje dashuri partneret mundohen ta mbajne te fshehte ..
Dmthn dashurojne fshehurazi.

Perse ndodh kjo ??
Nga frika e familjareve .?
Nga opinioni publik .?
Apo sepse nuk jane akoma te bindur per zgjidhjen e bere .?
Pse ndodh nje gje e tille. ??

Ju Mirëpres ..!!!


Edituar për herë të fundit nga sweet_melaqja në Mon Jul 19, 2010 3:40 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sat Mar 06, 2010 8:26 am

Mendoj se ndodh ateher nese fsheh dicka njeri a po tjetri...Ne disa raste nga frika familjare ndoshta smarrin guxim te mjaftueshem me tregu me kete bejn gabim shum...Sepse nese e do dike sinqerisht duhet me shpreh dhe me ba gjithcka per me qen bashk...E nese fsheh ateher se don mjaft...(mendimi im ndoshta jam gabim)...

Por ka edhe prej atyre qe ne mosh shum te rre e thuan kete fjal dhe ndoshta sjan te gatshem te bindur edhe pak nga frika qe kan...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sat Mar 06, 2010 9:27 pm

mos siguria dhe besimi i tyre i shtyn te veprojn ne ket mnyr dhe ti shmangen fjalve te tjerve sepse mendoj dy persona me pjekuri te mjaftushme nuk do vepronin kshtu por do ndjehen krenar per nje lidhje qe kan kriju ata ...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sat Mar 06, 2010 10:02 pm

kush perjahet me partner aj e bon per shkak se edon shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sat Mar 06, 2010 10:46 pm

te thush te dua asht shum let po te tregojsh me zemer dhe shpirt asht dashuria e vrtet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sun Mar 07, 2010 1:16 am

Ka me siguri shum arsye por nje gje e till ndodhe ne rend te pare pasiguria serioziteti vendosja avanturat etj, mendoj se nje kohe ndoshta bene me lene msheft mirpo ne qofste ehste nje lidhje e sigurt nuk ka me msheftesia .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sun Mar 07, 2010 9:34 pm

tee duaa amoo mos i kallxoo meniher naness qe kishee un kom boo feemen uahuahuahaua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Tue Jun 01, 2010 6:14 am

Te dua por mos trego ..... don per mu bind 100% per qat dashuri :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Tue Jun 01, 2010 6:47 am

dua shum nje vjaz ne ket forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Albinna
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 325
Data regjis. : 19/11/2009
Location : MitrowicË <3

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Mon Jun 07, 2010 7:19 am

Ngaa mos Besimi , Nga opinjoni publik xD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Mon Jul 19, 2010 12:24 am

Si pas mendimit tim nuk ekziston as nje arsyje pse te mahet nje dashuri e vertet mshef,
por ndoshta kur ska mjaft sinqeritet,seriozitet,"dashuri" tani kuptohet duhet te mshefet.


Me ja then TE DUA shum e leht eshte , me rendsi eshte me e mbajt ate dashuri deri ne fund.


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Mon Jul 19, 2010 12:36 am

Te dua dhe mos trego kjo te une nuk ekzisto
nese te dua trego edhe ndjehu krenare,se nga goja ime
nuk do kesh te share
te dua i them asaj qe kom besim dhe ajo ka

ska ma veshtir se ma than te dua se ate fjal nuk duhet me poshtrua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Fri Jul 23, 2010 12:27 am

Mergimtari shkruajti:
Te dua dhe mos trego kjo te une nuk ekzisto
nese te dua trego edhe ndjehu krenare,se nga goja ime
nuk do kesh te share
te dua i them asaj qe kom besim dhe ajo ka

ska ma veshtir se ma than te dua se ate fjal nuk duhet me poshtrua

Ti me poezi e shpreh shumm leht e ke hehe


Edituar për herë të fundit nga sweet_melaqja në Sun Aug 08, 2010 9:23 am, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Mon Jul 26, 2010 2:32 am

te dua thon gjith por kjo gje vertetohet me kalimin e kohes sepse cdo kush mund te dashurohet vetem me shikim te par dhe te thot te dua por kur te behen ca dite ose ca jave e muaj ateher nese te thot te dua ateher te don vertet haha zakonisht meshkujt slon femer pa dasht :Phehehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Mon Jul 26, 2010 5:25 am

CeLuShi shkruajti:
te dua thon gjith por kjo gje vertetohet me kalimin e kohes sepse cdo kush mund te dashurohet vetem me shikim te par dhe te thot te dua por kur te behen ca dite ose ca jave e muaj ateher nese te thot te dua ateher te don vertet haha zakonisht meshkujt slon femer pa dasht :Phehehe

hahahah qka em ke shti me qesh me qeta ne fund qe ke shenu shumm mir je bre se gjdo her tregohesh sinqert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Tue Jul 27, 2010 9:56 am

eh te dua bre melaqe po mos ju trego tjerave se edhe atyve ju kum than qeshtu..hehehe.. Melaqe ti e din se skam qef me rejt te pakten qeto dy muj ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Tue Jul 27, 2010 9:21 pm

CeLuShi shkruajti:
eh te dua bre melaqe po mos ju trego tjerave se edhe atyve ju kum than qeshtu..hehehe.. Melaqe ti e din se skam qef me rejt te pakten qeto dy muj ..

hehe e di bre se em don edhe une dua ti po shuj mos trego se qushtu ju kom thon edhe tjerv une hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Tue Jul 27, 2010 10:00 pm

sweet_melaqja shkruajti:
CeLuShi shkruajti:
eh te dua bre melaqe po mos ju trego tjerave se edhe atyve ju kum than qeshtu..hehehe.. Melaqe ti e din se skam qef me rejt te pakten qeto dy muj ..

hehe e di bre se em don edhe une dua ti po shuj mos trego se qushtu ju kom thon edhe tjerv une hehe
hehe ok pa te kallxume e kena na ma se mirti qite faqen si tinxa ta puthi bre pak hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sun Aug 08, 2010 9:24 am

CeLuShi shkruajti:
sweet_melaqja shkruajti:
CeLuShi shkruajti:
eh te dua bre melaqe po mos ju trego tjerave se edhe atyve ju kum than qeshtu..hehehe.. Melaqe ti e din se skam qef me rejt te pakten qeto dy muj ..

hehe e di bre se em don edhe une dua ti po shuj mos trego se qushtu ju kom thon edhe tjerv une hehe
hehe ok pa te kallxume e kena na ma se mirti qite faqen si tinxa ta puthi bre pak hehe
shttt

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Mon Aug 09, 2010 8:20 am

te dua por mos kallxo se duhet me ti que msit menihere e kshtu nese nuk kallxon dalim shetitemi bashk apo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Thu Aug 12, 2010 6:04 pm

Pasiguria mos mi humb shancat me te tjeret/tjerat, pastaj mvaret edhe qfare eshte familja rrethi emancipimi tolernaca ndoshta..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    Sat Aug 14, 2010 2:24 pm

tek ne shqiptaret ka mbetur qe dashuria te behet sa me larg syve te publikut
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: »(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»    

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

»(¯`v ´¯)» Te Dua! Por Mos Trego »(¯`v ´¯)»

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum