www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Rrezikon pensionimin Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Rrezikon pensionimin Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rrezikon pensionimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

Rrezikon pensionimin Empty
MesazhTitulli: Rrezikon pensionimin   Rrezikon pensionimin EmptyMon Nov 09, 2009 4:16 am

Lëndimi i pësuar në ligamentet e nyjës së këmbës së djathtë, përpos anulimit të meçit të shumëpritur me rusin Alexander Dimitrenko, që ishte paraparë të zhvillohej më 28 nëntor, mund t’i kushtojë Luan Krasniqit me përfundim të karrierës.

Një gjë është e sigurt: boksieri kosovar nuk do të boksojë në vitin 2009, por ai i druhet më të keqes - përfundimit të detyrueshëm të karrierës. “Unë kam shpresë për një mundësi tjetër në vitin 2010. Por, gjithashtu e pres edhe më të keqen”, theksoi 38 vjeçari për tabloidin gjerman Bild.

Edhe pse ky pritej të ishte viti i tij i rikthimit, Krasniqi, që ka pasaportë gjermane, nuk pati fat. Edhe Universum Box-Promotion ka rënë në hall të madh, ngase duhet të luftojë që ta gjejë një çift tjetër për ta zhvilluar një meç në Oberhausen më 28 nëntor në vend të atij Krasniqi-Dimitrenko, i cili tashmë është anuluar.

“Në atë natë, ZDF do të përqendrohej tek kjo luftë. Por, ne duhet ta anulojmë atë. Do të mundohemi t’i transmetojmë luftërat tjera të Sartison Alekseev etj”, ka thënë menaxheri i Universum, Dietmar Poszwa.

Luan Krasniqi kishte pësuar lëndim të hënën në ligamentin e kyçit të këmbës së djathtë tek po bënte stërvitje. “Më pas kam provuar të stërvitem të martën dhe të mërkurën, por në realitet nuk shkoi mirë. Unë duhet të jem 100 për qind në formë, para se të futem në ring. Për momentin jam totalisht në depresion. Kjo luftë është më shumë se e rëndësishme për mua”, theksoi Krasniqi i cili në karrierën e tij profesioniste pati 35 meçe, prej tyre 30 fitore, 4 humbje dhe 1 barazim.

Kjo do të ishte lufta e tij vendimtare për karrierën e bujshme. Një humbje do ta detyronte atë ta përfundonte karrierën, ndërsa fitoren e konsideronte të rëndësishme për ta vazhduar luftën për titull të kampionit të botës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.tk
 

Rrezikon pensionimin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Arsenali rrezikon kualifikimin
» Mërzia rrezikon zemrën
» Inter rrezikon të humb kreun
» Bayern humbet dhe rrezikon kreun
» Interi rrezikon të humbë kreun
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum