www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Benitez: Kjo është java vendimtare Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Benitez: Kjo është java vendimtare Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Benitez: Kjo është java vendimtare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Benitez: Kjo është java vendimtare Empty
MesazhTitulli: Benitez: Kjo është java vendimtare   Benitez: Kjo është java vendimtare EmptyTue Mar 16, 2010 2:16 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, në prag të ndeshjes së sotme përballë Portsmouth thotë se kjo javë do të jetë vendimtare për sezonin e Redsave.
Liverpooli është katër pikë larg pozitës së katërt dhe ka të zhvilluara më shumë ndeshje se rivalët tjerë. Të kuqtë po ashtu duhet të përqendrohen në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales së Europa League, pasi u mposhtën në ndeshjen e parë me rezultat 1-0 nga francezët e Lille.
Për ta bërë më të ngarkuar javën, Liverpooli do të udhëtojë në Old Trafford të dielën për t’u përballur me rivalin e hidhur Manchester United.
“Është e rëndësishme të fitojmë. Nëse luani mirë, fitorja do të jetë më e lehtë. Por gjëja më e rëndësishme është të fitojmë. Çdo javë është e rëndësishme për një top ekip. Tash jemi në një pozitë ku duhet të mendojmë për Europa League, ose të luftojmë për top katërsh. Nëse jemi në një pozitë më të mirë do të jetë një javë e rëndësishme, nëse jemi në një pozitë më të vështirë, përsëri do të jetë javë e rëndësishme”, ka thënë Benitez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Benitez: Kjo është java vendimtare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Cech: Kjo mund të jetë java vendimtare për titull
» Benitez nuk është shkarkuar
» Ancelotti: Fitore e rëndësishme, por jo vendimtare
» Ancelotti: Ndeshja me United nuk do të jetë vendimtare
» Prandelli në përkrahje të Benitez
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum