www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tottenham forcon pozitën e katërt Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Tottenham forcon pozitën e katërt Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tottenham forcon pozitën e katërt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Tottenham forcon pozitën e katërt Empty
MesazhTitulli: Tottenham forcon pozitën e katërt   Tottenham forcon pozitën e katërt EmptySun Mar 21, 2010 11:58 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Tottenhami ka shënuar fitore 2-1 në fushë të Stoke Cityt për të qëndruar edhe më tej në pozitën e katërt të tabelës së Ligës Premier.
Pjesa e parë e ndeshje përfundoi pa gola, por me të filluar pjesa e dytë ish-sulmuesi i Barcelonës, Eidur Gudjohnsen ua dha avantazhin mysafirëve (46’).
Ekipi i trajnerit Harry Redknapp u stimulua edhe më shumë pas tre minutash tjera, kur vendasit mbetën me 10 lojtarë në fushë pas përjashtimit të Dean Whitehead me kartonin e dytë të verdhë (49’). Megjithatë ishte Stoke City që arriti ta barazoi rezultatin kur Matthew Etherington ishte i saktë nga pika e bardhë (64’).
Tre pikët e rëndësishme Tottenhamit ia siguroi kroati Niko Kranjcar, i cili shënoi në minutën 77-të të takimit, pas një asistimi të Gudjohnsen.
Spurs vazhdojnë të qëndrojnë në pozitën e katërt me 55 pikë, katër më shumë se Liverpooli që nesër udhëton në Old Trafford te Manchester United, dhe pesë më shumë se City, që po nesër udhëton te Fulhami.
Aston Villa më herët barazoi me rezultat 2-2 në fushë të vet ndaj Wolwerhampton, duke iu dhënë një goditje shpresave për pozitën e katërt të tabelës. Villa tash ka 50 pikë në pozitën e shtatë të tabelës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Tottenham forcon pozitën e katërt

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Tottenham forcon pozitën e katërt
» Rafa frikësohet për pozitën e katërt
» City rrëmben pozitën e katërt
» Serie A: Intensifikohet lufta për pozitën e katërt
» Mancini: Golaverazhi mund ta vendosë pozitën e katërt
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum