www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Autodesk AutoCAD 2010 Full Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Autodesk AutoCAD 2010 Full Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Autodesk AutoCAD 2010 Full

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
WebMaster

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

Autodesk AutoCAD 2010 Full Empty
MesazhTitulli: Autodesk AutoCAD 2010 Full   Autodesk AutoCAD 2010 Full EmptyMon Mar 22, 2010 5:30 am

Autodesk AutoCAD 2010 Full


[You must be registered and logged in to see this image.]

[spoil]AutoCAD software ju lejon design, kujtoj dhe idetë tuaja dokument qartë dhe efikase. Nga fuqishme 3D modelim përmes dokumentacionit të fuqishme dhe vizuelizimin tools, AutoCAD software jep pushtetin dhe fleksibilitetin për të punuar më productively nga koncepti nëpërmjet përfundimit. Nëse nuk e keni shikuar atë në një kohë, tani është koha për të shikoni AutoCAD 2010.


AutoCAD 2010 Screencast

Mëso më tepër rreth aftësive të reja e të fuqishme AutoCAD 2010. Watch AutoCAD si mësues feje Lynn Allen shëtitjet nëpër tipare të reja, duke theksuar lirë formë design tools, parametric vizatim, dhe shumë më të aftësive të reja.


Pritini Design Time Parametric me Vizatim

Dramatikisht fshikullim tuaj design revision kohë me parametric vizatim. Me definimin e vazhdueshme marrëdhëniet midis objekteve, linjave paralele mbetet paralele dhe koncentrik qarqe mbeten përqëndruar, të gjitha në mënyrë automatike.


Free-formë Design Tools Sigurimi Liria për të Krijo

Ju tani kanë pushtetin për të projektimit në idetë pothuajse çdo formë ju mund të imagjinoni. Simply shtytje / pull me fytyra për dhe, edges, dhe modeli për të vertices komplekse forma, shtoni sipërfaqeve të butë, dhe shumë më tepër.


Enhanced PDF Support

Sharing reusing harton dhe nuk ka qenë kurrë më e lehtë falë për të rritur mbështetjen PDF brenda AutoCAD. Botime përmirësime përfshijnë fotografi madhësi më të vogla dhe TrueType font mbështetje. Dhe re nën të importit dhe të aftësive të thotë që ju mund të çojë direkt në PDF files AutoCAD vizatime.


Dërgoni një modeli të një AutoCAD 3D Printer

A më shumë se vetëm kujtoj tuaj harton-i bëjnë ato të vërteta. Cilido jeni dizajnimin mund të bëhet në një prototip fizike përmes një 3D printer, qoftë tuaj, ose nëpërmjet një shërbimi të lidhur.


Dinamik Blocks dhe më e lehtë të Author Edit

Falë disa enhancements, Dynamic Blocks tani janë më të lehtë të autorit dhe të redaktoni. Me përmirësimin e shfaqjes dhe të veprimit për përmirësimin e objekteve për objekte të theksuar të lidhur me veprimet, Dynamic bllokon mjete të ndihmojnë pos kohë kritike dokumentonin harton tuaj.


Krijo Prezantim-gati me Enhanced Graphics Autodesk përshtypjen 3

Rrit fuqinë tuaj design prezentime me një dorë të tërhequr look. Autodesk ®️ përshtypjen software ju lejon të krijojë imponues paraqitjen grafike-gati direkt nga tuaj DWG dhe DWF fotografi.


Speed Design Rishikimet me Autodesk Design Review 2010

Me ndërtuar-në mjetet për botimin e importit dhe DWF fotografi brenda AutoCAD, të bashkëpunuar në projekte seamless është më shumë se kurrë. ®️ Autodesk Design Review DWF shikojnë dhe Markup është software i lirë *, e integruar, zgjidhje për reviewers dixhitale për të parë, shkruar, dhe pa shënuar deri harton origjinal software. Tani me një më intuitive user interface dhe përkrahje për PDF, Autodesk Design Review 2010 është i sigurt për të ndihmuar në shqyrtimin workflows shpejtësinë tuaj.


Shtesë të Përgjithshëm Enhancements

Zbërdhulet-kontrollet për ekran intensitetin e xrefs

Re-tools matės

-Multileader përmirësime

-Aftësi për një formë të rrotës viewport dhe kanë pikëpamjen e objekteve të njëjtën kohë në formë të rrotës

Enhancements to-3D Gizmos dhe subobject zgjedhje




Windows XP / Vista

Shkarko:
[You must be registered and logged in to see this link.]

OSE

[You must be registered and logged in to see this link.]

OSE

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Autodesk AutoCAD 2010 Full

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Autodesk AutoCAD Suite 2010 Full Cracked(2010)
» Autodesk AutoCAD Architecture 2010
» Autodesk AutoCAD Civil 3D 2010
» Autodesk AutoCAD Map 3D Enterprise 2012
» Autodesk AutoCAD 2008
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Shkarko::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Programe :: FNA-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum