www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni per Ardi03

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni per Ardi03   Thu Apr 01, 2010 7:25 am

shprehuni lirshem....:arrow:

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Ardi03   Thu Apr 01, 2010 7:39 am

Ardi03 e njoh eshte nje nder personat qe e cmoj shum...Ka mendime e postime qe vlejn shum...I veqant ne mendimet e postimet e tij eshte...Tip serioz kisha then...I sjellshem, Vertet ja vlen te shoqerohet njeriu me to...Shokk shum i mir eshte, i besoj....E pershendes shum dhe shpresoj se do jet gjithmon ky qe eshte...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Ardi03   Fri Apr 02, 2010 11:28 pm

Ardi esht si me na pas bo ni Nan hauhahuahuahuah


Ka mendime te njejta.. esht nje njeri i ditur.. e qmon vleren e njerzve.. esht i dashur.. i rrespektuar.. Esht nje person qe ta thot troq mendimin e tij, qoft ajo pozitive apo negative.. Esht person Korrekt dhe i drejt.. Nje person qe e qmoj shum.. Vazhdo te jesh keshtu Ardi.. je i papare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardi03
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 93
Data regjis. : 30/03/2010
Age : 32
Location : Londer

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Ardi03   Wed Apr 07, 2010 6:02 am

Flmnd brunneta per ket tem ,po ashtu i falenderoj shum shum Dioren dhe Katilen per mendimet e tyra ndaj meje.

Ardi03 gjithmon ka qen i njejt the kurr nuk do te ndryshoj,ket ju a them atyre qe me njohin nga forumet tjera

respekt nga une te gjithve ...........
...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Ardi03   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni per Ardi03

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum