www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Halliwell: Victorian mund ose ta duash ose at urresh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Halliwell: Victorian mund ose ta duash ose at urresh   Sun Apr 04, 2010 12:26 am


Geri Halliwell e ka krahasuar ish-kolegen se saj të “Spice Girls”, Victoria Beckhamin, si një ushqim që quhet Marmite, duke thënë se ose mund ta doni atë ose ta urreni.
Halliwell së bashku me Victorian, Melanie Brown, Melanie Chisolm dhe Emma Bunton, krijuan famën me hitin e tyre “Wannabe”, për t’u bërë grupi më i suksesshëm i femrave në historinë e Britanisë. Në ndërkohë, Halliwell e krahason Victorian me një ushqim anglez që ka ndarë popullsinë, ose ta urrejnë atë ose ta duan.

“E dini çfarë? Aktualisht unë dua t’i referohem Victorias… ju fitoni ndjesinë e të bardhës dhe të zezës, adhurim absolut apo jo. Ajo e di atë, ajo është si Marmite”.

“Unë absolutisht që e dua atë. Kjo vajzë që e njoh, nuk është absolutisht ajo që e shoh nëpër media”, ka thënë Halliwell.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Halliwell: Victorian mund ose ta duash ose at urresh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum