www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Doherty dënohet për tatime të papaguara

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Doherty dënohet për tatime të papaguara   Sun Apr 04, 2010 12:32 amShannen Doherty raportohet se është duke vazhduar me problemet financiare pasi është dënuar për shkak të faturave të papaguara të tatimeve.
Shteti i Kalifornisë ka detyruar aktoren të paguajë 44,064 dollarë, raporton TMZ. Zyrtarët e tatimeve besohet se ia kanë dhënë faturën aktores më 22 mars, disa ditë para se ajo të eliminohet nga shou “Dancing With The Stars”.

Zëdhënësi i Doherty ka thënë se kërkesa ‘do të plotësohet me përpikëri’. Muajin e kaluar 38-vjeçarja u akuzua për 85 mijë dollarë nga City National Bank.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Doherty dënohet për tatime të papaguara

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum