www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alba planifikon të adoptojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Alba planifikon të adoptojë   Sun Apr 04, 2010 12:33 am


Jessica Alba ka zbuluar se ajo planifikon të adoptojë fëmijë, shkruan revista People,
Gjatë xhirimit të episodit të ardhshëm të “Extreme Makeover: Home Edition”, aktorja ka thënë se ajo do të dëshironte të ketë një familje më të gjerë.

Alba ka thënë se ajo është inspiruar pasi ka ndihmuar një familje që kishte adoptuar 13 fëmijë, por ende jetonte në një rimorkio të vogël.

“Nëse ke dashuri dhe kapacitet dashurie për fëmijë, vetëm duhet të adoptoni. Dhe unë planifikoj ta bëj atë”, ka thënë Alba.

Aktorja tashmë ka një fëmijë me burrin e saj Cash Warren, vajzën 21-muajshe Honor Marie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Alba planifikon të adoptojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum