www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tuna vesh sot fustanin e bardhe!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Tuna vesh sot fustanin e bardhe!   Tue Apr 06, 2010 2:45 amAltuna Sejdiu, këngëtarja e mirënjohur shqiptare nga Maqedonia, do të kurorëzojë sot dashurinë e saj me djalin e ambasadorit të Republikës Maqedonase, Blerim Rekën.


Pritet te jete një dasmë madhështore, kjo e të dielës mbrëma, e cila do të mbledhë në Shkup shumë prej miqve dhe të afërmve të çiftit. Ndërkaq, në kurorëzimin e kësaj ndjenje nuk do të mungojnë as personazhet publike.


Çifti i të dashuruarve ka vendosur ta ndërtojë në Prishtinë folenë e tyre familjare. "Bluetooth” shkruan se thashethemet që kanë kohë që qarkullojnë në shtypin rozë, pohojnë se kjo martesë erdhi si pasojë e shtatzënisë së këngëtares, duke qenë se vetëm pak muaj më parë ajo vetë deklaroi se nuk kishte në plan të martohej gjatë këtij viti dhe se i ishte përkushtuar tërësisht karrierës së saj.

Tuna raportohet se është duke i bërë gati edhe detajet e fundit të dasmës së saj me të fejuarin Rilind Reka.Siç përcjell Shekulli, dasma e Tunës dhe Rilindit do të zhvillohet në hotelin "Alexander Palace" në Shkup dhe janë të ftuar rreth 350 mysafirë mes të cilave edhe shumë yje të estradës shqiptare si Dafina Zeqiri, Nora Istrefi, Adrian Gaxha, Sinan Vllasalliu, Armend Rexhepagiqi, Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj.


Lajmi për martesën e Tunës dhe Rilindit erdhi si befasi për të gjithë fansat e saj, madje edhe miqtë, jo për faktin se lidhja e tyre nuk ishte publike, por më shumë për shkak se dyshja nuk kishin përmendur kurrë më parë mundësinë e kurorëzimit.

Së fundi u spekulua se këngëtarja shkupjane është edhe në pritje të fëmijës së parë të saj, por burime të afërta me këngëtaren kishin mohuar këto thashetheme.Pas martesës, çifti raportohet se do të jetojë midis Shkupit dhe Prishtinës, por bazën kryesore do ta ketë kryeqytetin kosovar, ku kanë blerë edhe apartament.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tuna vesh sot fustanin e bardhe!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum