www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Robben: Manchester ishte më i mirë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Robben: Manchester ishte më i mirë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Robben: Manchester ishte më i mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Robben: Manchester ishte më i mirë Empty
MesazhTitulli: Robben: Manchester ishte më i mirë   Robben: Manchester ishte më i mirë EmptyFri Apr 09, 2010 2:09 am

[You must be registered and logged in to see this image.] Anësori i Bayern Munichut, Arjen Robben, ka qenë i ngazëllyer me golin e tij të shkëlqyeshëm të shënuar në ndeshjen kundër Manchester United.
Goli i holandezit doli të jetë vendimtar për kualifikimin e Bayernit për në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, pavarësisht se bavarezët u mposhtën me rezultat 3-2.
“Kur ishim 3-0 në disavantazh mendova se do të jetë një mbrëmje e vështirë. Por 3-0, ishte e njëjta sikur 2-0. Ne duhej të shënonim gola. Goli i Olic na dha shpresa se mund të vazhdojmë”.
“Duhet të jemi të sinqertë. Ata ishin ekip më i mirë në fillim, me gjithë atmosferën. E pash që Franck Ribery më pa në kënd. E dija se topi do të vinte rrotull meje. U përpoqa të qëndroj i qetë. Mund të përdorni forcën ose teknikën. Unë u përpoqa ta përdor teknikën. Dhe, funksionoi”, ka thënë Robben.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Robben: Manchester ishte më i mirë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Robben nuk është në shitje
» Ranieri: Palermo ishte thjesht më e mirë
» Baresi: Ky sezon ishte i mirë për Milanin
» Mourinho: Ishte disfata më e mirë në jetën time
» Robben: Fjalët e mia po keqkuptohen
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum