www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Revista "Kenaqesia e Gatimit"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Tue Nov 10, 2009 8:14 pm

Per te gjith ata qe iu pelqen arti i kuzhines dhe kan deshire te gatuajn...
Vetem per antaret e forumit ylliehana.tk disa numra te revistes "Kenaqesia e Gatimit" falas ...
Numri 1


Numri 8


Numri 9


Numri 10


Numri 11


Numri 12


]Edicioni special "Nje turshi pak me ndryshe"

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
cleanedocean
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Data regjis. : 09/02/2010

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Tue Feb 09, 2010 10:32 pm

a ke me se super ishin edhe bile edhe i kam provu disa eeeeeeee super flm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lisara Rexhmataj
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Data regjis. : 03/05/2010

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Mon May 03, 2010 10:47 am

si mund ta shikoj ne brendsi revisten.ju faleminderit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Mon May 03, 2010 5:12 pm

Lisara Rexhmataj shkruajti:
si mund ta shikoj ne brendsi revisten.ju faleminderit

pershendetje lisara.Fillimisht duhet te shkarkosh (download)revisten nga ketu (duke klikuar ne link aty ku shkruan numri 1,numri 2 etj varet se cilin numer e deshiron ti)Pastaj ne kompjuterin tend duhet ta kesh ADOBE READER ,me te cilin program mund ti shikosh revistat shpresoj qe te kam ndihmuar mjaft.Nese prap nuk e ke te qarte lirisht urdhero bej pyetje tjera.kenaqesi e jona eshte te te japim ndihme.:)

Adobe Reader mund ta shkarkosh ketu :

http://get.adobe.com/reader/thankyou/?installer=Reader_9.3_English_for_Windows

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Sun Aug 15, 2010 9:10 am

znj.lola sikur te gatuanit dhe te na benit nje dreke,se nga revistat na pelciten syte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Mon Aug 16, 2010 5:03 pm

Mir ish kon valla :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Tue Aug 17, 2010 10:36 am

po de,e kishim shiquar edhe revisten ngapak,po mundin ia kishim bere vet,me e shijshme a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Fri Sep 17, 2010 2:59 am

flm shume Lola je e mrekullushme... por edicjonet e tjera si ke?? tungi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Fri Sep 17, 2010 3:01 am

qy ti me reviste erdhe me gatue!Une gatuaj permendsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Fri Sep 17, 2010 3:29 am

bravo shaban.. por me mire te gatuash pas revistave se sa mos gatuash fare kuku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Fri Sep 17, 2010 4:11 am

te mos gatuash fare nuk bene,ani edhe te merr uria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Fri Sep 17, 2010 4:33 am

epo ka resturante,, supermarkete kur te merr uria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Sat Sep 18, 2010 5:19 pm

Isabella shkruajti:
flm shume Lola je e mrekullushme... por edicjonet e tjera si ke?? tungi

Jo syn nuk i kam tjerat,shpresoj se do i kemi edhe ato se shpejti

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Sun Sep 19, 2010 1:22 am

Ok flm shume Lola je e mrekullushme..shpresoj.. tungi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Wed Sep 22, 2010 6:41 am

Me falni duhet tju kerkoj nje informacjon te vogel.... e jep me kenaqesia e kuzhines tek kohavisjon??? ju lutem se kam shume kohe qe e pres por se jep me....???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Wed Sep 22, 2010 5:01 pm

Isabella shkruajti:
Me falni duhet tju kerkoj nje informacjon te vogel.... e jep me kenaqesia e kuzhines tek kohavisjon??? ju lutem se kam shume kohe qe e pres por se jep me....???

Jo me nuk e jep as ne KTV e as ne Alsat.Per ty do i gjej disa video;) dhe do i postoj ketu syn ;)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Wed Sep 22, 2010 10:36 pm

sa keq i ndiqja shume.. flm shume lola je shume e mire :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Wed Sep 22, 2010 10:52 pm

Isabella shkruajti:
sa keq i ndiqja shume.. flm shume lola je shume e mire :)

SPS loqk,ketu i ke disa video me receta

http://www.ylliehana.biz/kuzhina-shqiptare-f28/kenaqesia-e-gatimit-video-t7498.htm

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Isabella
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 17/09/2010
Location : Milano

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Mon Oct 11, 2010 6:04 am

bravoo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bleoni
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Data regjis. : 24/11/2011
Location : solothurn

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Thu Jan 05, 2012 11:49 am

deshta tju pyes ku mundem ta gjej revisten 2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   Thu Jan 05, 2012 8:41 pm

bleoni shkruajti:
deshta tju pyes ku mundem ta gjej revisten 2

Numrin 2 te revistes "kenaqesia e gatimit " as ne nuk e kemi :( .Na vjen keq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Revista "Kenaqesia e Gatimit"   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Revista "Kenaqesia e Gatimit"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuzhina Shqiptare-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum