www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për KONN!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Qka mendoni për KONN!   Wed Nov 11, 2009 3:56 am

..................... Rolling Eyes

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Fri Nov 13, 2009 3:03 am

PO duket djal i mir ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Mon Nov 23, 2009 9:08 am

esht shum djal imir respekt ke nga un konn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Mon Nov 23, 2009 11:26 pm

djal i mire i sjellshem veq ma ka borgj nje kaffe halla nuk ma ka qite e dine ai
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Thu Nov 26, 2009 1:06 pm

Esht djal i mire i kendshem.. Por jo edhe aq shum aktive haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Dec 01, 2009 2:14 am

Ky eshte djal i bukur, i sjellshem,intelegjent,,, por pak lazdran haha;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 7:58 pm

ME duket se qenka djal i mir,i edukuar dhe jo i ngutshem :)

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 8:02 pm

Oooo paska pas nje tem edhe per mua ketu .

FLM te gjitheve per mendimet e juaja me duken shume pozitive.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 8:54 pm

KoNN! shkruajti:
Oooo paska pas nje tem edhe per mua ketu .

FLM te gjitheve per mendimet e juaja me duken shume pozitive.

Tema ekziston gati qe 1 vit ti sot po e sheh a? Hmmmm

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 9:30 pm

lola shkruajti:
KoNN! shkruajti:
Oooo paska pas nje tem edhe per mua ketu .

FLM te gjitheve per mendimet e juaja me duken shume pozitive.

Tema ekziston gati qe 1 vit ti sot po e sheh a? Hmmmm

Tema egziston po skam egzistu une ketu ce 1 vit e tash pe shoh .. dhe po me vjen mire per mendimet e juaja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 9:33 pm

Kame mendime shumm pozitive eshte shumm sjellshem pasi njohe ne nje forum tjeter pak me shumm se ktu amo premtimin spo mban me ma qit nje kafe ne Dollomit xD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 9:39 pm

Medina flm per mendimet tua , po edhe ski qysh me pas tjeter mendim per mu :p
E per kaffe tut prit ne Dollomit eshte hahah e kam mabjt premtimin haha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 9:43 pm

tash jom me ramazan veq mas ramazanit bree
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 10:17 pm

KoNN! shkruajti:
lola shkruajti:
KoNN! shkruajti:
Oooo paska pas nje tem edhe per mua ketu .

FLM te gjitheve per mendimet e juaja me duken shume pozitive.

Tema ekziston gati qe 1 vit ti sot po e sheh a? Hmmmm

Tema egziston po skam egzistu une ketu ce 1 vit e tash pe shoh .. dhe po me vjen mire per mendimet e juaja.

Ku je kon nime ti KoNN! qe 1 vit?

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Sep 07, 2010 10:28 pm

Konn asht nje djal shum i qet e njoh prej moti ne baz te postimev po flas ,pershendetje konn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Wed Sep 08, 2010 3:39 am

Djal i ndriquar per pushk e njof nga kontrollat qe mi ka bere si shpesh napur KS por kurre sme ka gjet gje se une i mshefi mir gjerta e pa lejuara tungi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Mon Oct 11, 2010 8:26 pm

Djal imir eshte veq kush ja ka inati :P hhhhHhHahahhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Wed Oct 13, 2010 6:37 pm

i mir i sjellshem i bukur.hajgarexhi i dashur me te gjith etj etj_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Thu Oct 21, 2010 7:12 am

Pasi qe te gjithe po thon se eshte djale i mire..atehere po them dhe une...sepse nuk e njof
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Tue Nov 09, 2010 4:02 am

mandarina shkruajti:
Konn asht nje djal shum i qet e njoh prej moti ne baz te postimev po flas ,pershendetje konn
..

kam me shtu diqka ne lidhje me Konn

p.s e kam vrejt se asht tuj ma nguc lolen , ama ky guxon me nguc se eshte nje djal i pershtatshem me lolen ....dhe e ka te lejuar nga une me nguc hahahahh se perndryshe mu kan dikush tjeter ktu prej forumit , kuku lufta prap kish kris fill e kisha fur ...po e rrezikshme bre jam hahahhahh

hajt me t`mira Konn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Wed Nov 10, 2010 7:01 pm

hauhuahau mandarinnn breee demokrate jo oj loqk huahauh

Konii djal perfekt ,pa te meta hiqq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Laksi
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 4469
Data regjis. : 21/06/2010
Location : Brënda kapilarëve të gjakut tënd

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Wed Nov 24, 2010 12:25 am

Sonte eshte ne rradhen e zbulimeve te mija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ylliehana.biz
Blina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 683
Data regjis. : 26/11/2010
Location : Happy .

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Thu Dec 02, 2010 1:01 pm

KoNN! a se njohe.. Vec RockStar i pelqen Meda sigurisht haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Fri Dec 03, 2010 5:14 pm

lola shkruajti:
hauhuahau mandarinnn breee demokrate jo oj loqk huahauh

Konii djal perfekt ,pa te meta hiqq

Lolushe flm flm se veq fjal te mira ki per mu haha edhe i meritoj :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   Fri Dec 03, 2010 5:15 pm

Neta shkruajti:
Sonte eshte ne rradhen e zbulimeve te mija

Neta ke ba mire qe e ke ndrru emrin , se spo te shkojkan shume zbulimet haha :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për KONN!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për KONN!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum