www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla Empty
MesazhTitulli: Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla   Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla EmptyWed Nov 11, 2009 6:09 am

Besart Berisha ndihet i zhgënjyer që u la jashtë Kombëtares shqiptare, për miqësoren me Estoninë që do të luhet më 14 nëntor. Ai nuk i di arsyet e mospërfshirjes në listën kuqezi. Gjithashtu, sulmuesi kosovar ankohet për trajnerin, Josip Kuze, për të cilin thotë se nuk i flet asnjëherë për t’i kërkuar se çfarë dëshiron. Mos grumbullimi në Kombëtare nga ana e trajnerit Josip Kuzhe, për miqësoren me Estoninë, e ka zhgënjyer tej mase sulmuesin Besart Berisha. Kjo nuk ishte hera e parë që futbollisti i Arminia Bielefeld lihet jashtë nga trajneri kroat. 24 vjeçari është mllefosur me këtë vendim. Në një intervistë për të përditshmen kosovare “Ekspres”, ai ka thënë se nuk e kupton se pse nuk ftohet në ndeshje të tilla si kjo me Estoninë, e cila do të ishte mundësi ideale për të dhe për futbollistët që kanë minutazh të vogël në Kombëtare, për ta shfaqur atë që dinë, pasi Berisha zakonisht aktivizohet në lojë tek kuqezinjtë në minutat e fundit të ndeshjes.
Ankesa
“Momentalisht nuk e di as vet arsyen. Nuk e di se çfarë kërkon trajneri Kuzhe. Ai nuk flet me mua asnjëherë, por as të tjerët në Kombëtare. Unë po luaj rregullisht. Duhet të më thonë se kjo bën e kjo s’bën, që ta di se çfarë të bëj dhe çfarë jo. Duhet të di se ku të përmirësohem – ka thënë lojtari -. Ata nuk po flasin me mua, ndërkohë që unë pres këshilla dhe udhëzime. Në vend që të më ftojnë në këtë ndeshje dhe të më japin pak më shumë hapësirë, ata më lënë jashtë. Kështu ndodhi edhe në ndeshjen me Qipron. Nuk po i kuptoj lëvizjet e tyre”, ankohet Berisha. Ish futbollisti i Bërnleit dhe Hamburgut e konsideron veten si e ardhmja e Kombëtares shqiptare, kështu që kërkon të jetë i rregullt te ekipi kuqezi. “Unë dhe disa futbollistë të tjerë, jemi e ardhmja e Kombëtares. Neve duhet të na kushtohet më shumë rëndësi. Tek e fundit, unë jam prej 3-4 vitesh në Kombëtare dhe duhet të kem një mundësi më të mirë, të flasin më shumë me mua. Duhet të ketë rregulla profesionale, që të bëjmë ndonjë marrëveshje, ndonjë mirëkuptim. Kështu nuk shkon”, vazhdoi ai.
Prapaskena
Kosovari rrëfen se në ndeshjen me Suedinë, të fundit kualifikuese për Botërorin 2010, Kuzhe i kishte premtuar disa minuta, por në fund kishte vendosur që mos ta fuste fare në lojë. Sidoqoftë, Berisha thotë se gjithmonë është i gatshëm që ta japë kontributin e tij dhe maksimumin për kuqezinjtë, nëse i jepet rasti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.tk
 

Berisha: Kuzhe po punon pa rregulla

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Fytyra përsoset me rregulla
» Rregulla per nje jete te suksesshme
» Mariza punon dhe kënaqet
» HDD Qe nuk punon < beje me punu per 10min
» James Cameron punon per Avatar 2 dhe 3
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum