www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj Empty
MesazhTitulli: Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj   Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj EmptySun Apr 18, 2010 4:37 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, ka bërë të ditur se ai ua ka ndaluar lojtarëve të tij të flasin për titujt në fazën kur sezoni është duke përfunduar.
Chelsea ka mundësi që sezonin ta përfundojë me dy tituj, atë të Kupës FA dhe të Ligës Premier, por Ancelotti pohon se ai nuk dëshiron që lojtarët e tij të fokusohen në tituj, por në futboll.
“Është shumë lehtë t’i mbaj lojtarët të fokusuar. Nuk më duhet të punoj më në fokusimin dhe motivimin e tyre. Puna ime tani është e lehtë, sepse ata e dinë se çfarë duhet të bëjnë. Kjo nuk është mënyra më e mirë për t’u përgatitur”.
“Nuk është zyrtare që ne do ta fitojmë titullin. Do të duhet të luajmë ndeshje të rëndësishme dhe shumë të vështira, prandaj duhet të tregojmë përqendrim maksimal”, tha Ancelotti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Ancelotti ua ndalon lojtarëve të flasin për tituj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Guardiola ua ndalon lojtarëve të flasin për ‘el Classicon’
» Te Reali jam për tituj, jo për Barcën
» Rooney: Ta tejkalojmë Liverpoolin me tituj
» Diarra: Dua të fitoj tituj me Realin
» Squillaci: Le të tregojmë se mund të fitojmë tituj
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum