www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit Empty
MesazhTitulli: Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit   Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit EmptySun Apr 18, 2010 4:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Menaxheri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka kërkuar nga lojtarët tij t’i fitojnë të gjitha ndeshjet e mbetura të sezonit.
Barcelona sonte udhëton te Espanyol në kërkim të fitores që do ta forconte ekipin në maje të tabelës. Blaugranët kanë dy fitore në ndeshjet një-më-një që do të thotë se nëse të dy ekipet kanë numër të njëjtë pikësh në fund të sezonit Barcelona do ta fitojë titullin.
Por Guardiola kërkon fitore në të gjitha gjashtë ndeshjet e mbetura dhe thotë se Barca nuk mund të lejojë të humbë më shumë pikë.
“Pres që Madrid të fitojë. Mendoj se ata do t’i fitojnë të gjitha ndeshjes, andaj duhet të shkojmë dhe ta fitojmë kampionatin vetë. Ne nuk do ta lëshojmë atë”, ka thënë Pep.
“Tre pikët dhe diferenca e golave (kokë-më-kokë) nuk më bëjnë më të relaksuar; ndoshta nëse do të kishte qenë një rival tjetër, por Real Madrid nuk do të humbasë pikë”, ka shtuar spanjolli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Guardiola kërkon përfundim të përkryer të sezonit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Guardiola kërkon kujdes ndaj Sevillas
» Ranieri:Kundër Interit Duhet Të Jemi Të Përkryer
» Ferguson: Përfundim i çmendur ndaj Cityt
» Van Gaal: Paraqitja më e mirë e sezonit
» Top 10 golat e sezonit në La Liga
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum