www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Wed Nov 11, 2009 8:25 pm

qfar dhurate kei deshir mi dhan te dashres a po te dashrit tuaj per ditlindje a po per qef me gexu me nje dhurat te mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Sun Nov 15, 2009 8:27 am

Ska dhurat me te mire se sa Besimin dhe Perkrahjen me te madhe qe njeriu ka nevoj..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Mon Nov 16, 2009 12:02 am

ja kisha dhen zemren te dashrus si dhurat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Mon Nov 16, 2009 7:22 am

Per Dhurat..hmm Jeten tem..Nese e Kish Meritu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Tue Nov 17, 2009 4:21 am

Gjith dashurine time dhe besnikerine

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Sat Aug 21, 2010 8:38 am

dashurin gjejen me te shtrejt qe njeriu ka ne zemer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   Sat Aug 21, 2010 9:02 am

Sigurisht gjithe qenjen vetem puna te hecen mbare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qfar dhurate keni deshirë t`i jepni të dashurës/it?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum