www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cilat vajza juve pëlqenjn me shum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Wed Nov 11, 2009 8:47 pm

cilat vajza juve pelqejne ma shum zeshkane a po bjonde

a po te trasha te holla a po te vogla te gjata te mira te kqia te urta te shtira

tregoni drejt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sat Nov 21, 2009 3:41 am

Ku jone djemet se nuk po pergjigjen ket tem moreee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sat Nov 21, 2009 3:55 am

o kan vdek djemt krejt
po flas une per veten time
nuk po epercaktoi asnjeren keto qe i ceki mentori po te une nvaret krejt se qysh pershtatna
me pelqen ajo vajze qe ndihem mir me to.
e tisha kan ne juri per me i xgjedh misat kjo tjeter sen vota ime kish shku te egjatja e holl e lezetshme etj etj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sat Nov 21, 2009 5:03 am

sweet_melaqja shkruajti:
Ku jone djemet se nuk po pergjigjen ket tem moreee
swett pritac jan more djem asedin a hahaha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Wed Nov 25, 2009 5:56 am

zeshkane me tere heke meshumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Wed Nov 25, 2009 6:19 am

zeshkanet jan me te bukra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Wed Nov 25, 2009 6:20 am

zeshkanje eshte elezeteshemm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
ANTISTRES
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 42
Data regjis. : 07/02/2010

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sun Feb 07, 2010 5:29 pm

Me Thon se e TRASh Ne ShTRAT Te PALon ..
Me Than Se Te HOLLa PAk me TRASh DOn ..
PERFECT QIk PEr MU .. BiondinE Edhe AGRESiVe i Du ...
jo Te URTa Kush Te QOheT me Ta Si me LECK me Lu ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sat May 29, 2010 4:12 am

Brunet
te gjata
te urta
te mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sun May 30, 2010 6:41 pm

Bjondet tej mase dhe te cilat jane te qeta te ndegjueshme dhe simpatike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Sun May 30, 2010 7:06 pm

  • Zeshkane

    E Gjat

    Agresive

    Serioze =D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Rozana
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 188
Data regjis. : 22/06/2010

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Tue Jun 22, 2010 7:23 pm

Brunet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Fri Aug 20, 2010 10:30 am

njera,pavaresisht ngjyres
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   Thu Oct 20, 2011 8:50 am

Qajo qe ma don nonen e du P:

Ja pak hajgare , Femra jem duhet me kon agresiive po njekohesisht edhe me dit kur mu kon agresive se jo edhe aq , e but aty ku lypet me kon e but , mem kuptu ( gjo qe osht shum vshtir po nejse ) , me mi dit hujet qe kur t'jom nervoz mos me lujt vrc mrc , edhe me kon njo qe mpershtatet , Zeshkane bjondin e gat e shkurt e trash e holl shum pak rendesi ka .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat vajza juve pëlqenjn me shum   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cilat vajza juve pëlqenjn me shum

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum