www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gwen Stefani shtatzënë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Gwen Stefani shtatzënë?   Fri May 14, 2010 4:18 amGwen Stefani është në pritje të fëmijës së tretë me bashkëshortin e saj, rokerin Gavin Rossdale.
Sipas spekulimeve në revistat amerikane, Gwen Stefani është parë me stomak të fryrë në një aheng në New York, ndërsa burimet pohojnë të jenë të sigurt se ajo është shtatzënë.

“Ajo ishte duke e prekur dekoltenë vazhdimisht për ta mbajtur atë larg nga trupi. Dukej vërtet e çuditshme, por më pas, kur ajo u kthye anash, unë kam mundur të shoh shkakun. Ajo definivitisht është shtatzënë”, tha një burim i revistës Star.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gwen Stefani shtatzënë?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum