www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aguilera: Nuk dua fëmijë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Aguilera: Nuk dua fëmijë   Fri May 14, 2010 4:18 am


Christina Aguilera thotë se ajo dëshiron të kënaqet me trupin e saj të formësuar seksi dhe të pushojë së linduri fëmijë të tjerë.
Krijuesja e hitit “Dirty”, e cila ka një djalë me bashkëshortin Jordan Bratman, ka pranuar se ajo nuk është duke nxituar në zgjerimin e familjes, sepse asaj i ka marrë kohë rikthimi i trupit nga shtatzënia e parë.

“Unë aktualisht ndjehem më seksi se kurrë më parë. Imazhi im është një evolucion kudo që seksualiteti dhe sensualiteti do të përmenden. A do të kem një fëmijë tjetër? Jo në një të ardhme të afërt. Më mori kohë për ta kthyer trupin në gjendjen e mëparshme pas fëmijës së parë dhe tani dua të kënaqem me jetën”, deklaroi Aguilera për portalin Absolute Now.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aguilera: Nuk dua fëmijë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum