www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bieber: Nëna ime është strikte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Bieber: Nëna ime është strikte   Fri May 14, 2010 4:19 amJustin Bibier ka zbuluar se nëna e tij është duke i vënë rregulla strikte, të cilat thotë se e bezdisin.
Hitbërësi i këngës “Baby”, pranon se përkundër faktit se është sensacion botëror, nëna e tij Patti Mallette ende e bezdis atë me rregulla strikte.

“Nuk jam i lejuar t’i bëj gjërat vet. Kur dua të marr diçka, unë duhet të pyes mamanë time. Unë zakonisht duhet të jem në shtëpi në ora 10:00 dhe nëna ime ma fik kompjuterin në ora 10:30, çdo natë”, ka thënë 16-vjeçari.

Në emisionin e të famshmes Oprah Winfrey, Bieber tregoi një rast kur u dënua nga nëna e tij, kur ai nuk është sjellë si duhet.

“Ajo ma mori mobilin për katër ditë. Kjo për shkak se unë po udhëtoj aq shumë dhe nëna mi merr gjërat që më pëlqejnë, si p.sh kompjuteri apo mobili im”, shtoi këngëtari.

Oprah Winfrey më pas e pyeti: “A nuk i thua nënës tënde: ‘Mami, mos u nxeh, unë jam Justin Bieber?’”.

Ai u përgjigj: “Ajo do të ma fuste shpullë në fytyrë nëse do t’ia thosha këtë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bieber: Nëna ime është strikte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum