www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Griffith shfrytëzon kolonjën e Banderas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Griffith shfrytëzon kolonjën e Banderas   Fri May 14, 2010 4:21 am


Melanie Griffith është fanse e madhe e linjës së aromave të burrit të saj Antonio Banderas, sa që rregullisht spërkatet me kolonjën nga linja e meshkujve.
Aktori spanjoll ishte një prej yjeve të cilët lansuar aroma dhe ka punuar me shtëpinë e parfumeve PUIG për tashmë 14 vite.

Banderas është duke u përgatitur të lansojë edhe aromën e shtatë për meshkuj, ‘The Secret’, gjatë kësaj vere dhe gruaja e tij me siguri se do ta ‘vjedhë’ një nga koleksioni i tij pasi ajo tashëm shfrytëzon aromat e mëhershme të tij.

“Ndonjëherë ajo hedh madje edhe aroma të meshkujve. Ajo e pëlqen Mediterraneo, Diavolo dhe një të quajtur Antonio”, ka thënë Banderas.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Griffith shfrytëzon kolonjën e Banderas

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum