www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Swift ka flokët më seksi në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Swift ka flokët më seksi në botë   Fri May 14, 2010 4:22 amaylor Swift është fytyra e famshme me flokët më seksi në botë sipas një sondazhi të gjigantit të veshjeve të brendshme, Victoria's Secret.
Kompania ka nderuar këngëtaren e muzikës country me njërën prej mirënjohjeve Seksi, që emëron 16 fitues në kategori të ndryshme për pjesë të ndryshme të trupit. Në listën e vitit 2010, fituese ka qenë edhe Carrie Underwood, e cila ka pasur këmbët më seksi.

Ylli i filmit “Iron Man 2”, Scarlett Johansson, ka marrë mirënjohje për buzët më seksi, derisa aktorja Zoe Saldana për stilin më seksi.

Në mesin e fitueseve tjera kanë qenë edhe Padma Lakshmi (kuzhinierja më seksi) dhe Camila Alves (nëna më seksi).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Swift ka flokët më seksi në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum