www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Soulja Boy
Anëtar
Anëtar
Soulja Boy

Numri i postimeve : 152
Data regjis. : 06/11/2009

Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor Empty
MesazhTitulli: Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor   Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor EmptyThu Nov 12, 2009 7:27 am

[You must be registered and logged in to see this image.]



Trajneri i Holandës, Bert van Marwijk, planifikon ta vendosë në qendër të sulmit sulmuesin e Arsenalit, Robin van Persie.
Mirëpo, përkundër se ka shënuar shtatë gola në Ligën Premier këtë sezon, Van Persie thotë se ai nuk mund të krahasohet me Fernando Torresin apo Didier Drogban, pasi që loja e tij është më shumë si një sulmues i dytë. “Nuk e konsideroj veten si një sulmues të vërtetë. Lojtarët si Fernando Torres dhe Didier Drogba janë vrasës të vërtetë. Mendoj se loja ime është mesi i një sulmuesi kryesor dhe një mbështetësi të sulmuesit. Jam kombinim i të dyve”, ka thënë Van Persie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Van Persie:Nuk Jam Sulmuesi Kryesor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Guardiola: La Liga objektivi kryesor
» Van Persie: Gomes ishte i jashtëzakonshëm
» Van Persie: Dua të shoh një Arsenal më të ashpër
» Lëndohet Robin van Persie
» Van Persie lojtari i muajit
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum