www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 S’ka BE për Serbinë pa e zgjidhur problemin e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: S’ka BE për Serbinë pa e zgjidhur problemin e Kosovës   Tue May 25, 2010 10:20 pmBeograd, 25 maj - Ambasadori në largim i Suedisë në Beograd, Kristen Bringeus, është shprehur shumë qartë duke thënë se Serbia nuk mund të hyjë në Bashkimin Evropian pa e zgjidhur problemin e Kosovës. "Më lejoni të jem shumë, shumë i qartë - nëse Serbia nuk e zgjidh çështjen e Kosovës, Serbia nuk mund të bëhet anëtare e BE-së. Dhe ky nuk është kusht i ri. Ky është fakt, fakt i thjeshtë. Dhe kjo është këshillë që dua ta transmetoj", ka thënë ambasadori suedez për një televizion lokal të Serbisë. Bringeus ka thënë se pasardhësit të tij do t'ia përcjellë se duhet të bëjë trysni mbi Serbinë për të bërë reforma ekonomike dhe politike dhe të bëhet anëtare e BE-së.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

S’ka BE për Serbinë pa e zgjidhur problemin e Kosovës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum