www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kardashian: Nuk i jam nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Kardashian: Nuk i jam nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike   Fri May 28, 2010 9:06 pmBukuroshja Kim Kardashian ka bërë të ditur se nuk dëshiron t’i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjike, sepse ajo është e lumtur me dukjen e saj.
Kardashin, e cila së fundmi ka humbur 4.5 kilogramë përmes ushqimit të shëndetshëm, është e lumtur me figurën e saj trupore, ashtu që nuk ka nevojë të kërkojë ndihmën e kirurgut plastik për t’u dukur më mirë.

“Vazhdoj të dëgjoj spekulime, por ato nuk janë të vërteta. Nuk i jam nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike. Kam provuar ‘botox’ njëherë, por nuk e kam operuar hundën dhe nuk kam bërë asgjë me prapanicën. As injeksione, asgjë. Jam shumë e lumtur kështu si jam”, ka thënë Kardashian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Kardashian: Nuk i jam nënshtruar ndërhyrjes kirurgjike

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum