www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Në dhjetor albumi i Winehouse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Në dhjetor albumi i Winehouse   Fri May 28, 2010 9:08 pmSipas babait të këngëtares britanike Amy Winehouse, albumi i ri i kësaj të fundit pritet të lansohet pak para krishtlindjeve, por ka pranuar se vajzës së tij po i merr kohë albumi i ri.
Mitch Winehouse thotë se albumi i ri, që pason atë nga viti 2006, “Back to Black”, është duke u përpunuar ndërsa ai do të lansohet pak para krishtlindjeve.

“Unë i kam dëgjuar disa këngë. Asaj po i merr kohë krijimi i albumit. Ajo shkruan nga përvojat e saja personale dhe në shumicën prej tyre përvojat më të këqija, ky është problemi. Secili album është sikur t’ia presësh dorën apo këmbën, ato janë aq të zeza”.

“Nuk do të doja që ajo të krijonte albume shpesh, për shkak të dhimbjes. Unë nuk mund ta dëgjoj albumin ‘Back to Black’, për arsye se aty paraqiteshin gjërat që e preknin, disa prej të cilave ishin të zeza. Kush e dëshiron një vajzë të tillë?”, deklaroi Mitch babai i Amy Winehouse.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Në dhjetor albumi i Winehouse

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum