www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Keys shtatzënë dhe e fejuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Keys shtatzënë dhe e fejuar   Fri May 28, 2010 9:10 pmYlli i muzikës Alicia Keys ka zbuluar se ajo është shtatzënë dhe se është fejuar me të dashurin e saj.
29-vjeçarja, e cila është në lidhje me reperin dhe producentin Swizz Beatz që nga viti 2008, raportohet se është ‘shumë e lumtur’ me këtë lajm të mirë.

Zëdhënësi i dyshes ka thënë për People se ata janë ‘duke pritur foshnjë dhe janë fejuar për t’u martuar në një ceremoni private më vonë gjatë këtij viti’.

Swizz Beats tashmë ka djalin trevjeçar, Kasseem Jr, dhe një djalë nëntëvjeçar, Prince Nasir, nga lidhjet e mëhershme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Keys shtatzënë dhe e fejuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum