www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë Empty
MesazhTitulli: Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë   Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë EmptyFri May 28, 2010 9:17 pm

Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë F.0526172008341_m

Goliati në mesin e manekineve, amerikania Amazon Eve është e gjatë diç më shumë se dy metra. Por kjo nuk i pengon asaj që në raste të veçanta të mbathë edhe take për t’i shtuar edhe disa centimetra.
Amazon Eve, është manekine 31-vjeçare nga Kalifornia e cila kryesisht punon si fotomodele për kostumet e banjës. Ekipi i gazetës britanike The Sun e solli atë në Londër, por ajo e pat goxha vështirë për të pozuar brenda kabinës telefonike të Londrës.

Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë Eva-35

Ajo thotë se e ka vështirë ta gjej një burrë: “Kryesisht kam dalë me djem të cilët kanë qenë më të gjatë se unë. Por pasi të tillë ka pak, kam dalë vetëm me gjashtë djem. Më i shkurti me të cilin kam qenë bashkë ka qenë vetëm 160 cm, dhe atë pa problem kam mundur ta marr në krah”.

Amazona Eva i ka këmbët e gjata më shumë se një metër, ndërsa belin e gjerë 73 cm. Gjatë vizitës në Londër njerëzit e ndalnin rrugës vetëm për tu fotografuar me të. Por kjo i pëlqeu asaj: “Më pëlqen shumë Londra. Gjithçka duket e dalë mode dhe në miniaturë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Eva dymetërshe, manekinia më e gjatë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Manekinia paguan djemtë për ta përcjellë bashkë kampionatin
» Manekinia rumune formon partinë për personat e bukur
» 11 mënyra për të jetuar më gjatë
» 14 menyra për të jetuar me gjatë
» Macja me e gjate ne bote
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum