www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Alza?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për Alza?   Sat May 29, 2010 12:44 am

Shprehni mendimet per Alzen.Une per vete nuk dyshoj ne aftesin e saj per nje shoqeri te mirefillte me ne pasi qe eshte shoqja e yllkes :) .Vetem 50% te virtyteve te yllkes me i posedu Alza mjafton haha puq

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Sat Jun 05, 2010 6:13 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Sat May 29, 2010 2:57 am

Per AlZen...uhaaaaaaa qka me than mas pari spo di se vyn shum koh me shkru per kit qik.....asht shum intelegjente...e rrespektushme..e shoqerushme..e sinqert .........me nje fjal te shkurter AlZa je shum e mir shpresoj te gjith te vlerosjn mendimin e tyre....te uroj suksese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlZa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 102
Data regjis. : 28/05/2010
Age : 34
Location : Gjakovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Sat May 29, 2010 3:00 am

Lola flm per temen.. flm dhe per fjalet... do njihemi me shume.. ;)


Yllkaa flm shume Xhanem.. te du shummmmmmmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Sat May 29, 2010 3:04 am

une spo bazona shoqja kujt assht apo qika kujt asht se tybee shum pak rendsi ka ajo por nese eshte ajo Aiza qe mendoi un eshte nje femer me karakter te fort dhe em shkrime te mira edhe pse skem pas bised te afert postimet esaja me kan pelqyh....gjith dhe nforume tjera mendoi...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlZa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 102
Data regjis. : 28/05/2010
Age : 34
Location : Gjakovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Sat May 29, 2010 3:13 am

bRuNneta faleminderit shume shume...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Zemra
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 57
Data regjis. : 26/05/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Sat May 29, 2010 3:14 am

Se njo se jam antare e re po sa kum mujt ta vrej esht si shpirt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Fri Jun 04, 2010 5:56 am

Alza super qenke!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
AlZa
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 102
Data regjis. : 28/05/2010
Age : 34
Location : Gjakovë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   Wed Jun 09, 2010 8:22 am

BeLti haha flm.. ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alza?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Alza?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum