www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për SweeT_GirL?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun May 30, 2010 12:22 am

Nga postimet duket intelegjente dhe e talentuar.E matur dhe e sjellshme shpresoj te mos ndryshoj asnjeherë:)

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Sun Sep 05, 2010 10:12 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Wed Jul 07, 2010 4:46 am

Flm Lola
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Thu Jul 08, 2010 9:35 am

Mee gjinenn me treguu te drejten semm ka rastii mefool amoo shumm qikk e mir pomm dokket..

Vazhhdo zemer..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
blublu
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 22
Data regjis. : 02/07/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Thu Jul 08, 2010 9:49 am

hmmm pas disa posimeve qi lexova,,shum e sjellshme dhe shoqerore,,,

bukur shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Thu Jul 08, 2010 6:05 pm

Gjina mendoi se asht nje vjaz shum emir edhe pse skem pas kontakt met gjer...por shpresoj se do enjoh em shum kur tkem koh...

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Fri Jul 09, 2010 4:26 pm

Thnx ToLe Loqkoo kiss ty

Thnx Bruneta do te ishte kenaqesi te njihesha me ty dhe gjith antaret tjer ketu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Fri Jul 09, 2010 10:53 pm

per gjina mendoj qe osht nje vajz shum e sjellshme dhe shum e matur edhe pse nuk e njo shum por ne bas te potimeve mendoj qe osht nje vajz e zgjuar vetem vazhdo keshtu gjina....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sat Jul 31, 2010 12:45 am

Thnx Shum BluBlu haha


 


Faleminderit Alketa***

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Aug 01, 2010 2:21 am

Gjina qik boll e mir dhe e sjellshme me respekt te plot ma shum nuk i vyn ni vajzes me pas pra komplimente per ty dhe vazhdo mbaje ritmin haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Aug 01, 2010 4:09 am

Qik e mir shume bile mu ka dok ne postime haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
princi
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 576
Data regjis. : 08/05/2010
Location : gjermani

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Aug 01, 2010 10:44 pm

gjina qik e sjllshme po duket postimet e mire
vec e gjet edhe nje djal te mire qysh ja don qefi heuheuheueh e persh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SiLdDa'GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 2506
Data regjis. : 21/06/2010
Age : 23
Location : peja

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Mon Aug 02, 2010 7:21 pm

qikkk sheqerr shumm e mirr ee qett kreitt mirrat i kishh ;d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehan.biz
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Tue Aug 03, 2010 5:20 pm

Gjina osht shum e mir veq ka harru mu pergjigj n karriken e nxeht hahah

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Thu Aug 05, 2010 12:49 am

Hahahah Flm Shum CeLuShi . qet ritem e mbaj une :)

Flm Leonardo Da Vinqi :P

Huahauhauauahuah Po Breh Princ :P

Thnx Honey Girl ehde ti ishe shum Sweet Loqkoo

Hahhaha Mfal Lola Ju Pergjigjaa :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Thu Aug 05, 2010 6:28 am

Jashtzakonisht e kendeshme dhe ambicioze , podukte me qen qik dylber luleperty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Fri Aug 13, 2010 10:23 pm

luani shkruajti:
Jashtzakonisht e kendeshme dhe ambicioze , podukte me qen qik dylber

Hmmm Flmm Shum Per Kete Mendim Mbi Mua Luan :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leonardo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 607
Data regjis. : 07/05/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Aug 15, 2010 12:03 am

Qik shume matur ne postime me duket haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Aug 15, 2010 12:58 am

leonardo shkruajti:
Qik shume matur ne postime me duket

Flm Leonardo...Mvjen shum mir qe jam ketu :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Aug 15, 2010 4:01 am

dhe duket e kendeshme me sjelleje dhe pune
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sat Aug 21, 2010 5:23 pm

Shuummme sjelshme ,e matur intelegjente dhe e shoqerueshme puq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sat Aug 21, 2010 10:34 pm

Ka cilesi interesante
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Sep 05, 2010 9:16 pm

Thnx Shum Luan haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
SweeT_GirL
PrinCesh
PrinCesh
avatar

Numri i postimeve : 517
Data regjis. : 23/05/2010
Age : 24
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Sep 05, 2010 9:17 pm

Faleminderit shum Bruneta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Sep 05, 2010 10:13 pm

U kon shum sweet veq tash u bo hala me sweet me ket nik SweeT_GirL (K) puq

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   Sun Sep 05, 2010 10:17 pm

Mendoj se eshte e embel , e mire , e zgjuar ... ma vone kqyrim se spe njoh !!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për SweeT_GirL?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për SweeT_GirL?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum