www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cruise tallet me spekulimet se ka vdekur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Cruise tallet me spekulimet se ka vdekur   Sun May 30, 2010 10:25 pmTom Cruise ka hedhur poshtë spekulimet gjatë të premtes se ai kishte vdekur në një aksident në Zelandën e Re.
Duke folur për MTV News, aktori ka bërë shaka duke thënë se thashethemet në internet janë të vërteta dhe ai vërtet ka vdekur gjatë një aksidenti.

“Jo, nuk jam [i gjallë]. Jam hologram”, ka thënë Cruise.

Aktori 47-vjeçar ka thënë se ai i ka marrë si tepër qesharake thashethemet, dhe ka siguruar fansat se gjithçka është në rregull me të.

“Po, mund të më dërgoni mesazhe [pasi jam i gjallë ende]”, ka shtuar aktori.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cruise tallet me spekulimet se ka vdekur

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum