www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nëna impresive Angelina Jolie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Nëna impresive Angelina Jolie   Sun May 30, 2010 10:26 pmAktorja Angelina Jolie mendon se ajo duhet të marrë më pak rreziqe tash që është nënë, por megjithatë zgjedh role për t’i impresionuar fëmijët e saj.
Fituesja e çmimit Oskar, e cila rrit gjashtë fëmijë me partnerin e saj Brad Pitt, përpiqet të jetë sa më e kujdesshme në punën e saj, por edhe mundohet t’i bëjë të ata krenar me atë që bën.

“Gjëja argëtuese për të pasur fëmijë është se tash jam dyfish më e motivuar për të bërë skena cool për shkak se fëmijët e mi e pëlqejnë atë”.

“Jam shumë përgjegjëse këto ditë të mos jem vet-shkatërruese, për shkak të fëmijëve, por në të njëjtën kohë kam më shumë arsye për të bërë sa më shumë gjëra për t’i bërë fëmijët e mi krenar”, ka thënë Jolie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nëna impresive Angelina Jolie

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum