www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shfaqen të brendshmet e Leona Lewis

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shfaqen të brendshmet e Leona Lewis   Mon May 31, 2010 8:34 pmLeona Lewis është lënë e shtangur kur një makinë e erës fryu në fustanin e saj, duke shfaqur të brendshmet e këngëtares.
Krijuesja e hitit “Bleeding Love” ishte në mes të një paraqitjeje në të cilën ishin përfshirë dhe disa makina të erës, për të cilat pranon se ishin të fuqishme.

“Unë isha duke kënduar përballë disa makinave të erës, kur fustani im papritmas fluturoi lartë! Unë kam pasur të veshur vetëm një palë veshje të shkurtra të brendshme, kështu që ishte mjaft e mërzitshme. Makinat e erës është dashur t’i fryjnë flokët e mi, por si kanë mundur të ma fryjnë fustanin? Të gjithë u bënë kinse nuk panë, por unë e di që kanë parë”, tha Lewis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shfaqen të brendshmet e Leona Lewis

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum