www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Celine Dion ‘shtatzënë me binjakë’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Celine Dion ‘shtatzënë me binjakë’   Tue Jun 01, 2010 7:07 pmYlli i muzikës pop, Celine Dion, ka konfirmuar se ajo është shtatzënë dhe se pret binjakë.
Këngëtarja, e cila tashmë ka djalin nëntëvjeçar Rene-Charles me burrin e saj Rene Angelil, së fundi iu nënshtrua për të gjashtën herë fertilizimit ‘in vitro’ për t’i ndihmuar për të mbetur shtatzënë.

“Zëdhënësi i Dion ka thënë për Us Magazine se trajtimi ‘ka funksionuar’ dhe se Dion dhe Angelil ‘që të dy janë skajshmërish të ngazëllyer. Por vërtet, pasi kjo ishte e gjashta herë, ata vetëm dëshirojnë një shtatzëni të shëndetshme’.

Dion raportohet se është në javën e 14-të të shtatzënisë dhe planifikon të kuptojë gjininë e foshnjës muajin e ardhshëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Celine Dion ‘shtatzënë me binjakë’

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum