www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Bieber ndahet në telefon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Bieber ndahet në telefon   Tue Jun 01, 2010 7:26 pmJustin Bieber ka zbuluar se është ndarë një herë nga e dashura e tij nëpërmjet telefonit, por këmbëngul se ai nuk ndihet krenar për veprimet e tij.
Këngëtari 16 vjeçar pranon se ai e ka përfunduar romancën me të dashurën e tij prej shtatë muajsh gjatë një telefonate të nxehtë, por insiston se nuk është një veprim me të cilin ai krenohet.

“Unë jam ndarë nga një vajzë nëpërmjet telefonit, është e tmerrshme kjo, apo jo? Ne jemi zier gjatë një telefonate dhe unë thashë, ‘Nuk dua të jem më me ty’ dhe ajo filloi të qante. Unë e pashë atë pas kësaj dhe jam ndjerë në një pozitë të papërshtatshme, por tani nuk jemi armiq, kështu që kjo është mirë”, theksoi Bieber.

Bieber shtoi se ai nuk ua rekomandon të rinjve të tjerë këtë metodë të ndarjes nga të dashurat, ndërsa zbuloi se nëna e tij nuk e kishte lejuar atë të ketë të dashur deri në moshën 16 vjeçare, ndërsa ai e theu këtë rregull, por tha se nëna e tij u shpreh e zhgënjyer nga ky veprim i tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Bieber ndahet në telefon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum