www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gaga ‘ndihmon’ fansat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Gaga ‘ndihmon’ fansat   Tue Jun 01, 2010 7:30 pmLady Gaga është aq e brengosur për mirëqenien e adhuruesve të saj, saqë ajo është e gatshme të kontaktojë prindërit nëse ndjen që një fansi i duhet ‘pak ndihmë’.
Krijuesja e hitit “Paparazzi” posedon një legjion të tërë të adhuruesve besnikë, të cilët i ka quajtur ‘Përbindësha të vegjël’, por pranon se është e gatshme t’u ndihmojë fansave që janë në moshë të re, e për të cilët ajo mendon se u duhet përkujdesje të veçantë.

“Jo shpesh frikësohem për fansat. Do të thosha 99.9 për qind nuk jam e frikësuar. Por, ka ndodhur që të kem një fans vërtetë në telashe të mëdha, e që dëshironte të më shihte apo të bisedonte me mua. Unë kam kontaktuar prindërit dhe u kam thënë se ‘përbindëshi i tyre i vogël’ ka nevojë për ndihmë, vëmendje dhe dashuri. Kështu që jo, nuk jam e frikësuar”, ka thënë Gaga për ShowStudio.com.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gaga ‘ndihmon’ fansat

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum