www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ramiqi: Shumë shpejtë kthehem në Prishtinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Ramiqi: Shumë shpejtë kthehem në Prishtinë   Fri Jun 04, 2010 2:11 am

Shtetasi i Kosovës, Fuad Ramiqi, që ishte në anijen, së bashku me qytetarë të dyzet vendeve të botës, që po dërgonte ndihma në Palestinë, kur u sulmua nga forcat ushtarake izraelite, në orët e hershme të mëngjesit ka arritur në Stamboll.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë Ramiqi, i cili gjatë një bisede telefonike për “Zërin” ka thënë se është shëndosh e mirë, dhe se shumë shpejtë do të kthehet në Prishtinë.

“Jam shumë mirë. Të premten apo të shtunën më së largu do të kthehem në Kosovë. Momentalisht jam në Stamboll”, ka thënë Ramiqi nëpërmjet telefonit.

Fuad Ramiqi është nisur për të dërguar ndihma javën e kaluar, ndërsa karvanit me anije i është bashkangjitur në Stamboll të Turqisë. Prej momentit kur anija është sulmuar nga forcat izraelite, ai ishte në një tip burgu në Breshev të Izraelit.

Në foton e sipërme shihet Ramiqi në Aeroportin e Stambollit duke përshëndetur të pranishmit që kanë dalë për t’i pritur humanitarët, ish-pjesëtarë të anijes me ndihma.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ramiqi: Shumë shpejtë kthehem në Prishtinë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum