www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mitrovicë: Të shtëna në Lagjen e boshnjakëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Mitrovicë: Të shtëna në Lagjen e boshnjakëve   Fri Jun 04, 2010 2:13 am

Mbrëmë rreth mesnate, në lagjen e boshnjakëve në Mitrovicë, ka pasur të shtëna me armë zjarri kundër shtëpive shqiptare, njofton dega e Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe të Lirive të Njeriut në Mitrovicë.
Sipas këtij këshilli, autor i veprës është dyzetvjeçari Vasa Nikic bashkë me dy qytetarë të tjerë serb. Sipas njoftimit, autorët e kësaj vepre janë arrestuar nga policia.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mitrovicë: Të shtëna në Lagjen e boshnjakëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum