www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 A i besoni dashurisë në internet ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: A i besoni dashurisë në internet ?   Sun Oct 04, 2009 10:32 am

A Mendoni Qe dashuria Ndepermjet internetit mund te behet reaitet .

Jepni Mendimin Tuaj..!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Tue Oct 27, 2009 2:34 am

mund te ndodh po ka raste te ralla ne shumicen erasteve edhe dashurit met mdhaja deshtohen per arsyje te llojllojshme....ka shum pak raste qe nje dashuri mes netit nje dit mund te kurorzohet me vyrtitet edashuris edhe ne jeten reale.... cry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Tue Oct 27, 2009 3:36 am

me egzistu egziston nje dashuri e vertet.

e so qe adote jen bashk nje dit ajo nuk i dihet se si sillet puna. qyy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Tue Oct 27, 2009 6:48 pm

Ekziston ..masi vet e kom provu qy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Thu Nov 05, 2009 8:54 pm

po egziston nje dashuri evrtet amo shum shum rrale esht ajo dashuri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KoNN!
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 883
Data regjis. : 06/11/2009
Location : Nën Hijen e Qerpikut Tënd...!!!

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 07, 2009 1:41 am

Po pse jo ..!! Edhe dashuria ne inetrenet eshte diqka e realizushme por sdo te thote eshte jetgjat sepse tash spo mund ti besosh nese je me te 24 ore e lere me ne internet .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 07, 2009 3:19 am

po pse jo eshte dhe ralitet qe beht po dhe jo

une menoje qe po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 07, 2009 4:58 am

po more besoje shum shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 07, 2009 5:02 am

po ibesojj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 07, 2009 5:04 am

jo hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 07, 2009 5:05 am

po pse jo popopo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Thu Nov 12, 2009 10:18 pm

po besoj qe ka edhe shume bileee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Thu Nov 12, 2009 11:42 pm

Paj ...pak a shum

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Fri Nov 13, 2009 2:10 am

po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Fri Nov 13, 2009 2:43 am

Jo :.s.:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Fri Nov 13, 2009 5:11 am

pooo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Fri Nov 13, 2009 5:21 am

po

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Fri Nov 13, 2009 5:24 am

shih shinh keta dy hajt edhe un po pra hahhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 14, 2009 4:05 pm

INterneti esht vetem nje ndermjetsus i asaj qe me vone lind dashuria..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat Nov 14, 2009 4:08 pm

qysh i kam ni un do raste.

ja kan nis qishtu tuj fol tuj fol edhe trap pa prit veq kur kish pas lind dashnia.

edhe jo ata ne spital aty me operacione me sene vene, po ne shpi e ul ne karri para PC
edhe ja kishin pas ngjit nje emer te mir. dashni

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sun Nov 15, 2009 3:07 am

hahah almyy je ba ekspert per dashni hahahaha qyhs spo dij dhe un hiqq per dashni bre hahaha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
yllkaa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 2093
Data regjis. : 28/05/2010

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat May 29, 2010 4:08 am

Jo valla hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat May 29, 2010 4:11 am

Spo munet njeri live dil mo en net ...jo nuk i besoj Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sat May 29, 2010 6:03 am

jo aspak..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
luani
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 6389
Data regjis. : 16/01/2010
Location : Veq per ty lundroj....

MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   Sun May 30, 2010 6:40 pm

po qysh jo shum leht mi besue hahahahaha

Ne qofste ajo dashuri pertrihet dhe takohesh ateher mund te ket diqka perndryshe veshtire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A i besoni dashurisë në internet ?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

A i besoni dashurisë në internet ?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum