www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Thaçi, në vijën e parë të luftës kundër korrupsionit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Thaçi, në vijën e parë të luftës kundër korrupsionit   Mon Jun 07, 2010 12:34 am

Kryeministri Hashim Thaçi pas kthimit nga Finlanda ka përsëritur përkushtimin e tij në luftën kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar – madje duke thënë se, ai vazhdon të qëndrojë në vijën e parë të luftës ndaj këtyre dukurive.
“Duhet ndarë politikën nga drejtësia. Unë do të vazhdojë të jam në vijën e parë të luftës kundër korrupsionit dhe krimit të organizuar dhe me një rol mbështetës të EULEX-it, me një transparencë të plotë dhe bashkëpunim të ngushtë”, ka thënë Thaçi.

Kryeministri Thaçi po ashtu është shprehur se ky kapitull është hapur, dhe atë pikërisht në kohen e qeverisjes së tij.

“Do të jemi pa kompromis nga dita e parë e lirisë së Kosovës, nga 12 qershori 1999 e deri në ditët e sotme e tutje. Janë 111 raste në hetim për dyshime të zyrtarëve të lartë në të gjitha kohërat, do të thotë nga qershori 1999 e deri më tani”, ka thënë Thaçi, duke i siguruar qytetarët e Kosovës se nuk do të mbetet asnjë rast pa u hetuar dhe pa u përfunduar në bazë të “standardeve të drejtësisë”. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Thaçi, në vijën e parë të luftës kundër korrupsionit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum