www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Boyle kërkon hare në funeralin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Boyle kërkon hare në funeralin e saj   Mon Jun 07, 2010 4:03 amSusan Boyle ka zbuluar se ajo do të dëshironte që miqtë dhe familja e saj të qeshin në funeralin saj dhe do të dëshironte që në prapavijë të dëgjohej kënga gazmore për fëmijë “Nellie the Elephant”.
49-vjeçarja që u bë e famshme në një emision të talentëve në Britani, zbuloi se do të dëshironte që mysafirët e funeralit të saj të ishin plot buzëqeshje.

“Kënga në prapavijë do të duhej të ishte ‘Nellie the Elephant’. Ata duhet të jenë plot buzëqeshje. Funeralet nuk duhet të jenë pikëlluese, Peter Selles i bëri ata të qeshin me këngën ‘In the Mood’, kështu që edhe unë do ta bëja këtë me këngën ‘Nellie the Elephant”, deklaroi Boyle.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Boyle kërkon hare në funeralin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum