www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shokohet Victoria Beckham

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Shokohet Victoria Beckham   Mon Jun 07, 2010 4:03 amVictoria Beckham thuhet të jetë shokuar nga një femër shtatzënë në një ashensor, kur kjo e fundit kërkoi që bashkëshorti i këngëtares, David, t’ia fërkojë asaj barkun, me qëllim që fëmija i saj të bëhet si David Beckham.
“Kjo grua u ngjit në ashensor, e pa Davidin, u mallëngjye dhe më pas, duke bërë kinse nuk e kishte parë fare Victorian, shkoi pranë tij dhe tha: ‘Jam shtatzënë… A mund të ma fërkoni stomakun mos ndoshta djali im i palindur do të bëhet një sportist i famshëm si ju?’”.

“Pa u përgjigjur David, Victoria tha: ‘Jeni duke bërë shaka! A e dini se sa femra e kanë kërkuar këtë? Dhe shikoje veten, unë dyshoj që je shtatzënë’”, tha një burim për revistën National Enquirer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shokohet Victoria Beckham

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum