www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për agape-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për agape-n?   Fri Nov 13, 2009 2:55 am

Une po ju tregoj per fillim ...mandej vazhdone ju

osht yll ylll qe xixellon jo veq naten po edhe diten ...jemi te privilegjuar qe kemi nje anetare si kjo :) ....kiss e ki

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Thu Dec 17, 2009 1:21 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Sat Nov 14, 2009 1:27 pm

hmmm nje Kralic esht.. nje gje qe me pelqen tek kjo qe asnjeher nuk e shoh nervoz.. Esht nje vajz shum e bukur.. e kendshme edhe esht dreq me nje kom :P


Mpuq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Sat Dec 05, 2009 1:37 am

Ne fillim se kam dit cka eshte agape qik a djal hahahaha...Cka me then per kete aq sa e njoh eshte e sjellshme, e shoqerueshme, poston, ka mendime te mira...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Sun Dec 06, 2009 9:27 am

Qka..Tee.. flase edhe shum kur te gjitha fjalet jan te teperta per nje vajz si AgaPee.., e urt e sjellshme dhe na i tranoj djemte forumit hyhyyhyh . Eshte shum e mir dhe e lezetshme ne shkrimet e saja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon Dec 07, 2009 1:56 am

agape eshte nje shoqe shum eleztshme me pelqen tej mas kur flas me ket knaqem ehajtt nje kohsisht me pelqejn dhe shkrimet esaja ekendshme shum per ate ekam zgjedh un mpuqq kieee siss

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon Dec 07, 2009 2:05 am

ka qen e mir shum ka postu ka qel disa tema te mira lumi ne qe e kemi ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon Dec 07, 2009 10:11 pm

Agape eshte si shpirt breee,veq spo ka koh shum se hmm....

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon Dec 21, 2009 5:08 am

ahaha erdha lola skkom me mongu mo ..

flm krejtve
phaaa ju me paski pa ra msysh si u smuna un a hahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Sun Jan 10, 2010 8:18 pm

Ahhh per kto skam cka flas shum.. YLLI jem esht kjo.. e du shum.. edhe knaqna me to shkrina krejt haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon Jan 11, 2010 2:20 am

Agape eshte teper e mirr, gjithmon te disponon, vertet skam fjal veq dicka m'ka humb dhe smuj me e gjet....Me mungon agape motrushe ka mke humb....:(
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Jan 12, 2010 8:19 am

Sa shume qe e kam xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Jan 12, 2010 8:21 am

valla mu me doket si lugat po parp e mir eshte shtriga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
CeLuShi
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 3086
Data regjis. : 24/10/2009
Age : 29

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Wed Jan 27, 2010 6:53 am

agapen se njoh hiq nashit e njo sdi veq kjo yll e xixillojn e qkas mos te koka qashtu edhe per mendimin tem osht ..spo kam kritika haha:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Mar 02, 2010 3:29 am

Mendoj se ashte nji vajz shum e sjellshme dhe e shoqruar kshtu qe kam respekt per ty shoqe e nderuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Apr 06, 2010 7:53 am

ti je disponimi jemmmm yll je shum swett spo tjapi komplimente moooo s ete vjen marreee huahuahuahua mpuqqq

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Apr 06, 2010 9:09 pm

flm krejtve

brunet jahh ke nis mem njoft me ne fund hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Apr 06, 2010 10:22 pm

asht vajz shum e bukur i lumi aj si eke fat lule1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Wed Apr 07, 2010 1:42 am

Agapee ohh buuzqeshjaa e foorumiit llokumme ohh...

Wetemm wazhhdoo....

Respekkt prejj TooLess...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Wed Apr 07, 2010 4:44 am

Zemrusheee eshte kjo krejtt...Embelsirr...Gjithhh me ben happy...hahaha kisss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ardi03
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 93
Data regjis. : 30/03/2010
Age : 32
Location : Londer

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Wed Apr 07, 2010 6:09 am

Pasi dhe jam antar i ri ne ket forum, vlersimin apo mendimin Tim personale e jap me von , per fillim eshte e sjellshme ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
enndrit
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 48
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 25
Location : Peje

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Thu Apr 08, 2010 4:22 am

bet qike :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Sat Apr 17, 2010 12:08 am

Vazje shume e mire luleperty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Thu May 06, 2010 6:13 pm
_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Uratë Ramadani
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 17
Data regjis. : 11/01/2010
Location : Ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon May 17, 2010 5:02 am

Luv' this guy :L
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Fri May 21, 2010 4:22 am

u guy ty ahhahahahahaha thnx uart me ë:P

flm per komentet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për agape-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum