www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lojtar slloven Danilo Saveljic futbollit dashuri Genata Ismaili

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleona
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Data regjis. : 08/06/2010

MesazhTitulli: Lojtar slloven Danilo Saveljic futbollit dashuri Genata Ismaili   Tue Jun 08, 2010 1:19 am


Mbështetje Danilo Kosovën e lirë ,Danilo mbështesë Kosovën për shkak të Genta.
Lojtar slloven të futbollit nga Kosova thonë se vajzat janë të bukura, dhe ai dëshiron të martuar vajzë shqiptare.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Lojtar slloven Danilo Saveljic futbollit dashuri Genata Ismaili   Fri Jun 11, 2010 12:17 am

Tema eshte hapur ne rubriken e gabuar andaj zhvendoset

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Lojtar slloven Danilo Saveljic futbollit dashuri Genata Ismaili

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum