www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për agape-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Qka mendoni për agape-n?   Fri Nov 13, 2009 2:55 am

First topic message reminder :

Une po ju tregoj per fillim ...mandej vazhdone ju

osht yll ylll qe xixellon jo veq naten po edhe diten ...jemi te privilegjuar qe kemi nje anetare si kjo :) ....kiss e ki

_________________________________________________________________________

Edituar për herë të fundit nga lola në Thu Dec 17, 2009 1:21 am, edituar 2 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Mon Oct 11, 2010 8:26 pm

per mendimin tim e sjellshem e bukur ka ka qika te keqe ... e meriton 5 vota prej meje haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Sat Oct 16, 2010 12:48 am

Eh per agape mka marrr shummmmmmmmmmmmm malli ka muaj qe sjam degjuar me to, dhe vertet me mungon biseda me ty yllee, qe gjithmon ndihem mir kur foli me ty...Nuk pershkruhesh me fjal aq e mir qe je motrushe....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Tue Oct 26, 2010 8:02 pm

edhe mu mka marr malli per ket qurrr por se di qka ka qe ka humb kshtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   Fri May 20, 2011 7:42 pm

JUHUUUUUU u ngjallaaaa jhauhauhauaha Brunet edhe it je kam mungon hala haha
Ojjj dior ojjj shtriigggggg po kur e pava si je hup ti ateher e njeka edhe un rrugen e njejt hahaha
Mandarin ojjj Qur je vet oj qurr ahuahua se diiii u bon punt me hup un amo qe nuk ju harrojj un edhe bash pom pelqejka numri i postimeve tuaaaa 3737 shum i fort koka qiky numer ahuahuahuaha ........juhu tash e pava qe n2010 paskii shkruu mfalnii per vonesen haha:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për agape-n?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për agape-n?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum