www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Perry: Prindërit ma censuruan televizorin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Perry: Prindërit ma censuruan televizorin   Tue Jun 08, 2010 7:33 pm


Katy Perry thotë ta ketë pasur të ndaluar ta shikojë serialin “The Smurfs” për arsye se nëna e saj mendonte se karakteri kryesor, Smurfeta, ishte një prostitutë.
Krijuesja e hitit “I Kissed a Girl”, që është në lidhje me komikun britanik Russell Brand, ka zbuluar se ajo mezi priste ta shikonte serialin e lartpërmendur, sepse prindërit nuk ia lejonin ta bënte këtë.

“Nëna ime mendonte se Smurfeta ishte sikurse prostitutë, pasi që ishte e vetmja femër në vilë. Dhe tani ia kam treguar asaj, i telefonova dhe i thashë: ‘E di çfarë nënë? Unë jam Smurfeta”, theksoi Katy Perry.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Perry: Prindërit ma censuruan televizorin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum